In English

Apmācība ārzemēs

VMC  ir noslēdzis sadarbības līgumus ar vairākām valodu skolām Anglijā, Vācijā, Spānijā, Itālijā, Francijā, Maltā, Grieķijā, kā arī ASV, Austrālijā, Kanādā, un pat Dienvidāfrikas Republikā. Tās ir akreditētas un licenzētas skolas ar bagātu pieredzi valodu mācīšanā un programmu veidošanā. Šīs skolas ir arī vairāku starptautisku valodu skolu vai izglītības asociāciju locekles, piemēram, British Council, English UK, International House, IALC (International Association of Language Centres), u.c.           

Skolas atrodas gan valstu galvaspilsētās un citās lielākajās pilsētās, gan kultūrvēsturiskos centros un kūrortpilsētās. Valodas apguvi iespējams apvienot ar  valsts skaistāko vietu apceļošanu, daudzveidīgu kultūras programmu, aizraujošu vēstures, arhitektūras un mākslas apguvi vai vienkāršu atpūtu pie jūras.

Jums ir iespēja nostiprināt un paplašināt savas valodu zināšanas un iemaņas dažādas intensitātes vispārējās un profesionālās, kā arī lietišķās valodas mācību programmās. Nodarbības notiek dažāda lieluma grupās; iespējama arī individuāla apmācība.

PIEDĀVĀJAM:

  • vispārējas valodas programmas;
  • sarunvalodas kursus;
  • lietišķo vai biznesa valodu kursus (International Business, International Meetings);
  • profesionālās valodas programmas (Legal English, Human Resources, PA & Secretaries, Banking, Public Sector etc);
  • Īpaši piedāvājumi senioriem;
  • Īpaši piedāvājumi ģimenēm.

Daudzveidīgi vasaras (un ne tikai) piedāvājumi pusaudžiem un jauniešiem – starptautiskas valodu apguves vasaras nometnes vai intensīvi valodu kursi ar plašu kultūras, sporta un izklaides pasākumu programmu, un dzīvošanu ģimenēs. 

Minimālais uzturēšanās laiks divas nedēļas. Izcenojums atkarīgs no skolas atrašanās vietas, programmas intensitātes un gadalaika, kā arī no apmešanās veida. Jums ir iespēja apmesties ģimenēs (ietvertas arī maltītes; lieliska iespēja papildus vingrināt runāšanas iemaņas), studentu kopmītnēs vai viesnīcās.

Chester

Frances

Portsmouth

Scarborough

 

PLAŠĀKA INFORMĀCIJA:

- rakstot vmc@latnet.lv

- zvanot +371 67212251